
Zawodnik · 2020/2021
Zawodnik archiwalny #1211
Pozycja: nieustalona · #4
Aktualny zespółDrużyna archiwalna #139
Statystyki
Sezon po sezonie
Średnie meczowe lub sumy z całego sezonu.
| Sezon / rozgrywki | M | MIN | PKT | 2P | 2P% | 3P | 3P% | 1P | 1P% | ZB A | ZB O | ZB | AST | PRZ | STR | BLK | F | FW | EVAL | +/- |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2020/2021Dywizja II · Drużyna archiwalna #139 | 2 | 12,525 | 1,02 | 0,51 | 10,0%10,0% | 0,00 | 0,0%0,0% | 0,00 | 0,0%0,0% | 1,02 | 1,53 | 2,55 | 0,51 | 0,00 | 0,51 | 1,02 | 1,02 | 0,00 | -0,5-1 | -1,0-2 |
| 2019/2020Dywizja II · Drużyna archiwalna #139 | 2 | 18,537 | 4,59 | 1,53 | 33,3%33,3% | 0,51 | 16,7%16,7% | 0,00 | 0,0%0,0% | 0,51 | 2,55 | 3,06 | 1,02 | 0,00 | 2,55 | 0,51 | 0,51 | 0,00 | 1,02 | -28,5-57 |
| 2016/2017Dywizja II · Drużyna archiwalna #130 | 15 | 21,5322 | 2,436 | 0,812 | 40,0%40,0% | 0,11 | 12,5%12,5% | 0,69 | 64,3%64,3% | 1,726 | 2,943 | 4,669 | 0,914 | 0,914 | 1,218 | 0,914 | 1,523 | 1,015 | 6,699 | +7,9+118 |
| 2016/2017Puchar Ligi · Drużyna archiwalna #130 | 2 | 13,026 | 2,04 | 1,02 | 50,0%50,0% | 0,00 | 0,0%0,0% | 0,00 | 0,0%0,0% | 0,00 | 2,04 | 2,04 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,51 | 1,02 | 0,00 | 3,06 | +10,0+20 |